Op zaterdag 15 juni vanaf 10.00 uur vindt er een Coin-op & Collectibles-veiling plaats in Tilburg. Deze unieke veiling biedt een breed scala aan prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samengebracht in één grote verkoop. Alles moet weg!

Onder de ruim 400 kavels die geveild worden bevindt zich een diverse selectie van kermisattributen zoals Bernard Kindt en verschillende houten dieren voor op een draaimolen: ”Ook zijn er diverse automaten, kermisorgels en zelfs volledige kermisattracties te koop! Verder veilen we fantastische speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziekinstrumenten, oude kassa’s en nog veel meer geweldige verzamelobjecten. Enkele highlights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, een 6 meter lange zigeunerwagen, het 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, een zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion.”

Kijkdagen

Veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen? Bezoek dan één van de kijkdagen: donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur, vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur, zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (de veiling start om 10.00 uur). Locatie: Ringbaan Noord 5, Tilburg, Nederland. Voor meer informatie en om de catalogus te downloaden, bezoek onze website: Dutch Auction Company.

Mogelijkheden om te bieden:

1. Live in devVeilingzaal: vrije inloop en gratis toegang.

2. Online bieden: via internet en volg de veiling via de livestream.

3. Telefonisch bieden: telefonisch tijdens de veiling.

4. Schriftelijk bod: breng vooraf een schriftelijk bod uit.