Op zaterdag 23 november vindt in Tilburg een unieke Coin-op & Collectibles Auction plaats, waarin iconische collecties van Norman Automatics én andere verzamelaars onder de hamer gaan.

Norman Automatics, een van de grootste dealers en verzamelaars van Nederland sluit na jaren van passie en toewijding de deuren: "Dit is jouw kans om een stukje van deze indrukwekkende geschiedenis te bezitten! De collectie van Norman Automatics omvat zeldzame en unieke items, waaronder Amerikaanse neon-, emaille- en reclameborden, speelautomaten, jukeboxen, arcade machines en meer vintage verzamelobjecten. Hoogtepunten zijn een originele Yellow Cab Botsauto uit 1947, een authentiek Amerikaans Barbershop-neonbord, een spoorwegovergang en een zeldzaam dubbelzijdig Coca-Cola emaille bord. Naast deze collectie worden ook andere bijzondere kavels geveild. Denk aan een gigantisch Decap Herentals Dansorgel met Mercedes Truck, een prachtig gerestaureerde vierpersoons slee, een Duitse draaimolen uit 1928 met 21 attributen, een 52-toets Ruth Kermisorgel en de iconische Theater of Magic flipperkast. In totaal worden 567 kavels geveild in één grootse verkoop. Dit is een unieke kans om te bieden op exclusieve items en jouw verzameling compleet te maken!"

Zaterdag 23 november - The Dutch Auction Company, Ringbaan Noord 5, Tilburg - https://www.dutchauctioncompany.com/