In het weekend van 7 en 8 oktober van 11.00 tot 17.00 uur biedt galerie de Verdieping in Moergestel onderdak aan een groepsexpositie van zes kunstenaars in verschillende disciplines.

In de levendige wereld van de kunst zijn er momenten waarin verschillende disciplines samenkomen om een uniek en verbluffend creatief universum te vormen. Zo’n moment is te beleven in deze expositie van zes getalenteerde kunstenaars: Cinthie van Riel, Kitty van Gageldonk, Mirjam Leyte, Koen Haarbosch, Louis Dirkx en Marc Beelen. De expositie, die een diverse verzameling van schilderijen, foto’s en glaswerk omvat, nodigt de bezoeker uit om een reis te maken door uiteenlopende creatieve werelden.

De expositie van deze zes kunstenaars is een viering van creativiteit in al haar vormen. Elk werk nodigt de kijker uit om een nieuwe wereld te ontdekken. Het is een herinnering aan de kracht van kunst om ons te verrassen, te inspireren en te verbinden.

Veelzijdig

De expositie is te bewonderen in galerie de Verdieping aan het Sint Jansplein in Moergestel. Het is een unieke gelegenheid om de veelzijdigheid van hedendaagse kunst te ervaren en te genieten van de briljante creaties van deze getalenteerde kunstenaars. Voor meer informatie: galeriedeverdieping.com